Pigiausi skrydžiai į Barseloną iš artimų oro uostų

Barselonos metro


Barselona – turistų lankomas miestas. Todėl, nusprendę atostogas praleisti būtent jame, privalote pasidaryti lankytinų vietų sąrašą, kuris padės jums visos kelionės metu. Barselonos viešasis transportas – optimaliausia galimybė greitai aplankyti visas įžymias vietas šiame mieste.

Barselonos viešasis transportas

Barselonos miestas yra suskirstytas į 6 zonas. Kiekvienoje iš jų galima pamatyti kažką įdomaus. Visgi, bilietų kainos, keliaujant viešuoju transportu, priklauso nuo to, kurioje zonoje esate. Barselonos visuomeninis transportas yra įvairiausių rūšių: autobusai, tramvajai ir, žinoma, metro. Transportas yra patikimas, saugus ir tikrai švarus.
Barselonos metro – greičiausia priemonė, norint pasiekti bet kurią miesto vietą. Tai pats patogiausias būdas keliauti šiame mieste. Vieno važiavimo kaina – 1.45 eur.
Barselonos metro zonos išsidėsčiusios visame mieste. Šiame mieste yra 8 metro linijos, todėl susisiekimui tai tik į naudą. Kiekvienoje stotyje galite nusipirkti važiavimo bilietą, pasižiūrėti į žemėlapį ir susiorientuoti kaip greičiausiai nuvykti į norimą vietą. Savaitgaliais metro Barselonoje važinėja ištisą parą, todėl norėdami pamatyti naktinį miesto gyvenimą, tai drąsiai galėsite padaryti.
Barselonos metro – kiekvieno turisto patogumui. Jis važinėja labai dažnai, todėl tikrai neužsibūsite šio požeminio traukinio stotyje. Prie kiekvieno įėjimo į metro stotį yra raidė „M“, todėl tikrai nesuklysite, norėdami į ją patekti.

Barselonos Oro uostai
  • Aeropuerto del Prat oro uostas BCN