Pigiausi skrydžiai į Barseloną iš artimų oro uostų

Barselonos muziejai


Jeigu įsigijote pigius lėktuvo bilietus į Barseloną, susiradote nakvynę, trečias svarbus žingsnis yra susiplanuoti visą kelionę. Norėdami pamatyti kuo daugiau, pasidarykite lankytinų vietų, kurios jus domina ir kurias turėtume pamatyti, sąrašą. Pats optimaliausias variantas – pasidarę sąrašą, pasiimkite žemėlapį ir pasižymėkite šias vietas. Tokiu būdu žymiai lengviau susiorientuosite mieste.
Barselonos muziejai yra įsikūrę įvairiose miesto vietose, todėl norėdami į juos greičiau patekti – rinkitės viešąjį transportą. Viešojo transporto kainos, palyginus su Lietuvos kainomis, yra ganėtinai didelės, tačiau tai pats optimaliausias variantas, norint aplankyti miestą saugiai ir greitai.

Įžymiausi Barselonos muziejai:

  • Miesto istorijos muziejus – jame kiekvienas gali susipažinti su ispanų tradicijomis ir palikimu. Rūmų požemiuose įrengta įdomi ekspozicija, kurią privalo pamatyti kiekvienas turistas;
  • CosmoCaixa mokslo muziejus – skirtas mokslui ir inovacijoms;
  • Geologijos muziejus – jame eksponuojamas didžiausias pasaulyje deimantas ir kitos įdomios iškasenos;
  • Pikaso muziejus – jame eksponuojami įdomiausi ir žymiausi Pablo Pikaso meno kūriniai;
  • Nacionalinis Katalonijos meno muziejus – jame eksponuojama didžiausia katalonų meno kolekcija.

Nemokami muziejai Barselonoje – deja, bet jų čia nėra. Tačiau, miestas siūlo kitą alternatyvą ir į didžiąją daugumą muziejų įleidžia visiškai nemokamai tam tikromis dienomis, dažniausiai sekmadieniais. Apie jų veikimo valandas, kainas ir kitą naudingą informaciją galite sužinoti Barselonos turizmo informacijos tinklalapyje.

Barselonos Oro uostai
  • Aeropuerto del Prat oro uostas BCN