Pigiausi skrydžiai į Barseloną iš artimų oro uostų

Barselonos paplūdimiai


Barselona – miestas, kuris pasižymi ne tik senoviška ir gražia architektūra, lankytinais objektais, įspūdingu naktiniu gyvenimu, gražiais ir žaliais parkais, bet ir įspūdingais paplūdimiais.
Barselonos paplūdimiai – ta vieta, kurioje didžiąją dalį laisvalaikio praleidžia beveik kiekvienas turistas. Šiltuoju sezono metu – vasarą, juose susirenka labai didelė dalis žmonių. Tiek vietiniai gyventojai, tiek ir turistai yra išsiilgę vasaros saulės, šilto vandens ir kitų pramogų, kurių paplūdimiuose tikrai netrūksta.

Geriausi Barselonos paplūdimiai:

  • Barseloneta – tikriausiai įžymiausias Barselonos paplūdimys, kurį žino ne vienas turistas. Jis yra valomas ir prižiūrimas. Barseloneta yra plati ir ilga, susiliejanti su San Sebastiano paplūdimiu. Barseloneta yra arčiausiai miesto, o taip pat ir pats seniausias paplūdimys.
  • San Sebastianas – paplūdimys, populiarus ne tik tarp turistų, bet ir tarp vietinių gyventojų. Tai tradicinis paplūdimys, į kurį kiekvieną vasaros dieną suguža šimtai žmonių. Jis labai gyvas ir triukšmingas, jame veikia įvairūs barai, kuriuose kiekvienas gali atsigaivinti. Taip pat norintys pažaisti tinklinį ar paspardyti kamuolį – tikrai ras šios veiklos;
  • Bogatell – šiek tiek ramesnis paplūdimys, kuriame įsikūręs ne vienas restoranas. Jis šiek tiek toliau nuo miesto centro, todėl jeigu sugalvojote romantiškai praleisti laiką su savo antrąją puse ir palydėti saulę – paplūdimys tam labai tinkamas.

Barselonos paplūdimiai – pasitarnauja tiems, kurie nori ne tik aktyvios, bet ir pasyvios veiklos. Jų yra žymiai daugiau, o kiekvienas skirtas įvairaus amžiaus ir lyties žmonėms.

Barselonos Oro uostai
  • Aeropuerto del Prat oro uostas BCN