Pigiausi skrydžiai į Barseloną iš artimų oro uostų

Barselonos universitetai


Barselona – miestas, mėgstamas ne tik turistų iš viso pasaulio, bet ir studentų, kurie dažnai jį renkasi važiuodami su ERASMUS programa. Šiame mieste verda gyvenimas, skamba ispanų ritmai, kavinėse patiekiami tradiciniai ispanų valgiai ir gėrimai. Miesto šventės, aktyvus naktinis ir kultūrinis gyvenimas, muziejai, teatrai, meno galerijos, pati kultūra traukia kiekvieną, išsiilgusį egzotikos ir norintį pažinti šiek tiek kitokį gyvenimo būdą.
Barselonos universitetai – pasaulyje pripažinti ir labai vertinami. Barselonos universitetas, ispaniškai vadinamasUniversidad de Barcelona – seniausias ir didžiausias universitetas visoje Katalonijoje. Jame veikia daug fakultetų, kuriuose kiekvienas studentas renkasi skirtingą studijų kryptį. Barselonos universitetas įkurtas 1450 metais, o jame mokosi virš 80 tūkst. studentų.
Barselonos Autonoma Universitetas – žymus Ispanijoje. Jame taip pat ne vienos studijų krypties studentas gali atrasti save. Šiame universitete vyksta įvairūs būreliai, veiklos, kurios skatina žmones tobulėti ir lavintis, susipažinti ne tik su vietiniais studentais, bet ir žmonėmis iš viso pasaulio. Šiame Barselonos universitete vyksta ispanų kalbos kursai pradedantiesiems ir jau pažengusiems.
Barselonos universitetai – stengiasi dėl kiekvieno studento, ne tik savo šalies piliečio, bet ir užsieniečio, norinčio pažinti ispanų kalbą, susipažinti su ispanų literatūra, gramatika, tradicijomis ir be abejo kultūra. Studijos užsienyje – tai unikali galimybė kiekvienam, todėl jeigu turite progą – būtinai ja pasinaudokite.

Barselonos Oro uostai
  • Aeropuerto del Prat oro uostas BCN