Pigiausi skrydžiai į Barseloną iš artimų oro uostų

Lėktuvų bilietai į Barseloną


Barselona – nuostabus Ispanijos miestas, kupinas spalvų ir dinamiškumo. Kiekvienas, norėdamas aplankyti įdomias Barselonos vietas, pamatyti neįtikėtinus paminklus, susipažinti su muziejais ir kitais lankytinais objektais, privalo išpildyti savo svajones. Jeigu jūsų atostogų kryptis – Barselona, iš anksto, vos sužinoję kelionės datą, pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais. Pigūs lėktuvų bilietai į Barseloną, dažniausiai, parduodami iki kelionės pradžios likus maždaug pusmečiui, todėl jais reikia pasirūpinti kuo ankščiau.

Brangiausi bilietai į Barseloną būna švenčių laikotarpiu, kai namų išsiilgę emigrantai grįžta į gimtinę pas artimuosius. Taip pat brangūs bilietai į Barseloną parduodami vasaros sezonu, kai Ispanijoje yra šilčiausia, o žmonės keliauja atostogauti.

Domina lėktuvo bilietai į Barseloną ir atgal į Lietuvą? Ispanijos miestą galite pasiekti iš Jums patogių lokacijų: Vilniaus, Kauno bei Rygos. Skrydžių kompanijos pasirūpino savo klientais, todėl kiekvienas, gyvenantis šiuose miestuose arba aplink juos, gali patogiai pasiekti Barseloną ir joje turiningai praleisti laisvalaikį.

Lėktuvų bilietai į Barseloną užsakomi paprastai – vos keleto mygtukų paspaudimu. Nuėję į pasirinktos skrydžių bendrovės tinklalapį galėsite užsisakyti bilietus pagal nurodytus punktus, tereikia turėti banko kortelę į pinigų joje.

Barselonos Oro uostai
  • Aeropuerto del Prat oro uostas BCN