Pigiausi skrydžiai į Barseloną iš artimų oro uostų

Kaunas - Barselona


Barselona – įdomus ir dinamiškas miestas. Norint jį pažinti, reikėtų ne tik naršyte internete, skaityti įvairias istorijas, žiūrėti nuotraukas, bet būtina Barseloną pamatyti pačiam. Jeigu jus domina turiningas laisvalaikis, įdomi architektūra, unikalios lankytinos vietos, muziejai, įvairūs paminklai, pasaulinio lygio naktiniai klubai, išskirtinis kraštovaizdis – aplankykite Barseloną.

Skrydžiai iš Kauno į Barseloną

Kaunas – Barselona skrydžiai vykdomi kiekvieną savaitę. Tai labai populiari kelionių kryptis, kadangi žmonės dažnai skrenda į Ispaniją. Skrydžių padaugėja šventinėmis gruodžio dienomis – per Kalėdas bei Naujuosiuos metus, taip pat vasaros sezonu. Kaunas – Barselona skrydžiai tokiu metu yra patys brangiausi, kadangi žmonės iš įvairiausių pasaulio kraštų nori pailsėti, pamatyti kaip per šventes pasipuošęs miestas.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Kaunas – Barselona Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Kaunas – Barselona Wizzair kelionių pasiūlymai

Kaunas – Barselona pigūs lėktuvo bilietai

Pigūs skrydžiai būna tada, kai žmonės jais pasirūpina iš anksto. Pirkdami lėktuvų bilietus likus pusei metų arba penkiems mėnesiam iki skrydžio pradžios, už juos sumokėsite žymiai mažiau. Taip pat laukite kol skrydžių bendrovės paskelbs paskutinės minutės pasiūlymus arba pateiks bilietus su akcija.
Linkime gero skrydžio bei malonių akimirkų Barselonoje.

Barselonos Oro uostai
  • Aeropuerto del Prat oro uostas BCN