Pigiausi skrydžiai į Barseloną iš artimų oro uostų

Ryga - Barselona


Barselona – Ispanijos miestas, neoficialiai vadinamas netgi šios šalies sostine. Jeigu norite turiningai ir aktyviai praleisti savo atostogas, pasivaikščioti po unikalius lankytinus objektus, įdomiausius muziejus, pasižiūrėti kaip gyvena ispanai ir susipažinti su jų tradicijomis, kultūra, paragauti tradicinių patiekalų – verta rinktis Barseloną. Planuodami kelionę į šį miestą, pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietai.

Pigūs skrydžiai Ryga – Barselona

Rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km. Tai pats optimaliausias variantas nerandantiems reikiamu metu bilietų iš Lietuvos. Pigūs Ryga – Barselona bilietai bus tada, jeigu juos nusipirksite iš anksto. Skrydžių bendrovės parduoda pigius bilietus iki skrydžio pradžios likus pusei metų arba penkiems mėnesiams.
Ryga – Barselona brangiausi bilietai būna atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai miestas sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio. Bilietų kainos į Barseloną taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Skriskite Ryga – Barselona tiesiogiai ir pamatykite šį miestą daug greičiau, nei skrendant su persėdimais. Linkime gero skrydžio bei malonių įspūdžių mieste.

Barselonos Oro uostai
  • Aeropuerto del Prat oro uostas BCN