Pigiausi skrydžiai į Barseloną iš artimų oro uostų

Gyvenimas Barselonoje


Katalonijos sostinė Barselona – tai tikras iššūkių miestas, kuriame ne tik apsilankyti, bet ir pagyventi nori ne vienas žmogus. Jisai triukšmingas ir turintis daug lankytinų objektų, kurie vilioja turistus atvykti iš įvairių pasaulio šalių.

Gyvenimas Barselonoje daug kam gali pasirodyti itin siautulingas, tačiau viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką. Miesto centre kiekvienu sezonu yra labai daug turistų ir vietinių gyventojų, kurie niekada nenustygsta vietoje.

Naktinis gyvenimas Barselonoje – tobulas studentams ir visam jaunimui. Kadangi ispanų gyvenimo ritmas skiriasi nuo lietuvių, nenustebkite kai įėję į naktinį klubą 1 val nakties jį pamatysite tuščią, nes tikrasis naktinis gyvenimas šiame mieste prasideda šiek tiek vėliau.

Nenuostabu, kad Barselonoje, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiuose gyvenimas teka sava vaga. Atokesniuose rajonuose gyvenimas taip pat verda, tik šiek tiek kitaip. Dažniausiai juose sutinkami tik vietiniai gyventojai. Visgi šiuose priemiesčiuose geriausiai galima pažinti ispanų tradicijas ir kultūrą. Pigus gyvenimas Barselonoje bus jeigu atostogų metu gyvensite ne miesto centre, o už jo ribų.

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Barselonoje yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų. Visgi, žodis „krizė“ čia neaplenkia nei vieno. Ispanijoje, nors ir atrodytų, kad ekonomika dėl turistų kiekių žydi, krizė pas juos dar nesibaigusi. Todėl gyvenimas ir darbas Barselonoje užsieniečiui, ypač lietuviui, tikriausiai, nebūtų pati geriausia išeitis, norint emigruoti.

Gyvenimas Barselonoje sužavės poilsiautojus atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Barselonos gatvėse šiek tiek sulėtėja, bet tikrai niekur nedingsta.

Barselonos Oro uostai
  • Aeropuerto del Prat oro uostas BCN