Pigiausi skrydžiai į Barseloną iš artimų oro uostų

Savaitgalis Barselonoje


Jeigu pavargote nuo kasdieninių rūpesčių, netgi nebelaukiate savaitgalio, nes žinote, kad nieko įdomaus nenuveiksite – laikas atostogoms. Visgi, jeigu negali leisti sau tokios prabangos, netgi savaitgalis Barselonoje yra tikra atgaiva, kuri ne tik praturtina, bet ir ypač atgaivina.

Barselona kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio, išsiilgusių atostogų džiaugsmo, todėl savaitgalis Barselonoje įtrauks į neužmirštamą pramogų bei linksmybių sūkurį, neleisiantį užmiršti laiko, praleisto šiame mieste. Barselonoje yra labai daug vietų, kurių nespėsite aplankyti per kelias dienas. Tiesą sakant, jų nespėtume aplankyti bei visiškai ištyrinėti net ir pagyvenę kokį dešimtmetį. Todėl, savaitgalio kelionė į Barseloną bus itin turininga, jeigu iš anksto susiplanuosite kurias įžymias vietas norėtumėte pamatyti. Susipažinkite su jomis internete ir išsirinkite kas jus labiausiai domina – pasidarykite lankytinų vietų sąrašą ir pirmyn, tegul savaitgalio kelionė prasideda.

Pigus savaitgalis Barselonoje prabėgs greitai ir neužmirštamai, jeigu pasirūpinsite lėktuvų bilietais iš anksto. Barselona savaitgaliui pasiūlys tiek daug gražių vietų, įvairiausių pramogų, nuo galerijų, muziejų ir kitų lankytinų vietų lankymo, iki naktinio siautulio naktiniuose klubuose, baruose bei restoranuose. Taip pat nederėtų užmiršti ir nemokamų renginių, vykstančių tiesiog gatvėse ar miesto skveruose, todėl neužmirškite fotoaparato ir įamžinkite įdomiausias savaitgalio akimirkas.

Barselonos Oro uostai
  • Aeropuerto del Prat oro uostas BCN