Pigiausi skrydžiai į Barseloną iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Barseloną


Barselona – spalvingas ir dinamiškas, turistų mėgstamas miestas, todėl į jį kasmet suguža tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio. Tai Ispanijos širdis, turinti ne tik ką parodyti, bet ir ką pasiūlyti nuveikti. Todėl šiame mieste veiklos ras tiek vyresnio amžiaus žmonės, tiek ir jaunimas, mėgstantis pramogauti naktiniuose klubuose arba tiesiog turiningai leisti laisvalaikį.

Skrydžiai į Barseloną iš Lietuvos yra vykdomi iš 2 lokacijų: (Vilniaus, Kauno) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Pigūs skrydžiai į Barseloną
Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Barseloną tapo dar labiau prieinami. Skrydis į Barseloną bus pigus jeigu vos susiplanavę kelionę, nusipirksite išankstinius lėktuvo bilietus, kurie pigūs būna likus pusei metų iki išskridimo pradžios. Taip pat skrydis į Barseloną bus pigus jeigu nusipirksite bilietus tuo metu, kai skrydžių bendrovės paskelbs įvairias akcijas arba pateiks paskutinės minutės bilietus.

Barselonos Oro uostai
  • Aeropuerto del Prat oro uostas BCN