Pigiausi skrydžiai į Barseloną iš artimų oro uostų

Barselonos oro uostas


Ruošiantis į bet kokią kelionę, būtina iš anksto nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, susiplanuoti savo laisvalaikį tame mieste, į kurį ruošiatės. Taip pat reikia pasirūpinti nakvyne ir be abejo pasidomėti į kurį oro uostą nuskrisite bei kaip iš jo pateksite į jums reikiamą lokacijos vietą. Jeigu planuojate kelionę į Barseloną, būtinai įvykdykite šiuos punktus ir ramiai laukite atostogų.

Barselonos oro uostai

Barselonos oro uostai yra švarūs, tvarkingi, o kiekvieną dieną juos aplanko tūkstančiai turistų iš viso pasaulio. Turistai ne tik atskrenda į oro uostą, tačiau iš jo ir išskrenda. Kartais jisai tampa tiktais tarpine stotele, norint pasiekti kitas pasaulio šalis. Populiariausias oro uostas Barselonoje – el Prat.

Barselonos oro uostas el Prat

El Prat Barselonos oro uostas – kitaip žinomas tiesiog kaip tarptautinis Barselonos oro uostas. Jisai įsikūręs 12 km nuo šio miesto centro, todėl pasiekti jį galima labai paprastai. Transportas iš Barselonos oro uosto yra labai įvairus. Pats pirmas variantas, žinoma, taksi paslaugos. Taksi automobilis jus nuveš greitai, patogiai ir saugiai, o už kelionę teks sumokėti apie 30 eurų. Galbūt tokios kainos ir stebina, tačiau reikėtų pabrėžti, kad net ir viešais transportas Barselonoje yra labai brangus.

Taip pat iš el Prat oro uosto galite važiuoti traukiniu, specialiu oro uosto autobusu ir netgi viešuoju autobusu. Visų transporto priemonių kainos yra įvairios, jos priklauso nuo to, kokią transporto priemonę renkatės, taip pat iki kur tiksliai ruošiatės važiuoti.

Linkime malonios kelionės bei neišdildomų įspūdžių.

Barselonos Oro uostai
  • Aeropuerto del Prat oro uostas BCN