Pigiausi skrydžiai į Barseloną iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Barseloną


Barselona – populiari atostogų kryptis. Kasmet į miestą atvažiuoja žmonės, norintys pamatyti įvairias lankytinas vietas, skulptūras, aplankyti muziejus, teatrus, pasižiūrėti kaip gyvena ispanai naktimis ir susipažinti su jų kultūra bei tradicijomis. Jeigu planuojate kelionę į Barseloną, iš anksto pasirūpinkite, kad pigiausi skrydžiai į Barseloną atsidurtų jūsų kišenėje kuo ankščiau.

Pigūs skrydžiai į Barseloną

Pigūs skrydžiai į Barseloną yra vykdomi iš įvairių lokacijų: Vilniaus, Kauno bei Latvijos sostinės Rygos. Rygą kiekvienas gali pasiekti labai nesunkiai. Tai vos keturios valandos keliaujant autobusu, o mašina, tikriausiai, Rygos oro uostą pasieksite dar greičiau. Pigūs skrydžiai į Barseloną bus tada, jeigu pirksite bilietus iki kelionės pradžios likus bent jau pusei metų.
Domina pigūs skrydžiai į Barseloną? Pigūs skrydžiai į Barseloną būna, kai skrydžių bendrovės paskelbia įvairias akcijas. Kartais bilietai parduodami vos už 1 eurą, todėl žmonės skuba tokius bilietus išpirkti kuo greičiau. Vis dėlto, jeigu randate skrydžiui į Barseloną akciją, paskubėkite ir pamatykite Ispaniją investavę į tai minimaliai.

Pigus skrydis į Barseloną (paskutinės minutės pasiūlymas)

Pigus skrydis į Barseloną paskutinę minutę – toks pasiūlymas, kuris ypač patrauklus spontaniškiems ir ekspromtu ką nors dažnai nuveikiantiems žmonėms. Jeigu esate tokie, pirmyn, nusipirkite lėktuvo bilietus ir praleiskite savo laisvalaikį, ilgąjį savaitgalį, o gal net ir vieną dieną Ispanijoje bei patirkite neišdildomų įspūdžių svečioje šalyje.

Barselonos Oro uostai
  • Aeropuerto del Prat oro uostas BCN