Pigiausi skrydžiai į Barseloną iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai iš Barselonos


Pigūs skrydžiai iš Barselonos į Lietuvą – ankščiau apie tokius reikėdavo tik pasvajoti, tačiau šiuo metu skrydžių bendrovės yra labai išsiplėtusios ir siūlo pačias geriausias kainas tiems, kurie nori pigiais pasiekti kokį nors pasaulio miestą ir vėl grįžti atgal namo. Barselona – įdomi, turtinga ne tik lankytinomis vietomis, bet ir kraštovaizdžiu. Pavažiavus už jos centro, kiekvienas gali išsimaudyti jūroje, pasivaikščioti smėlėtu paplūdimiu ir romantiškai palydėti saulę.

Pigūs skrydžiai iš Barselonos

Pigūs skrydžiai iš Barselonos į įvairias pasaulio šalis būna tada, kai žmonės pasirūpina išankstiniais lėktuvo bilietais. Lėktuvo bilietai pigūs būna perkant juos iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų arba penkiems mėnesiams. Skrydžių bendrovės pateikia pigius paskutinės minutės pasiūlymus bei taiko įvairias akcijas lėktuvo bilietams.

Labai dažnai skrydžiai vykdomi į įvairias pasaulio šalis, o Barselonos el Part oro uostas tampa tik tarpine stotele turistams. Skrydžiai, kurie patinka žmonėms žiemos laikotarpiu – pigūs skrydžiai iš Barselonos į Tenerifę, Egiptą ir kitus miestus, kuriuose visus metus šviečia saulė, o temperatūros stulpelis nenukrenta žemiau 10 laipsnių pagal Celsijų.

Rinkitės keliones iš Barselonos bei pamatykite ir kitus pasaulio miestus. Gero skrydžio.

Barselonos Oro uostai
  • Aeropuerto del Prat oro uostas BCN